Odpowiedz

Koszty przychodu przelewu z US

Witam,

 interesuje mnie czy są jakieś koszty otrzymania przelewu z US na konto walutowe w USD?

 

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź,

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
bartoszr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
26-07-2017
Wiadomość 1 z 4 (3 712 wyświetleń)

Re.: Koszty przychodu przelewu z US

[ Edytowane ]

Nie pobierzemy opłaty za przyjęcie przelewu na konto walutowe. Informację ile będzie kosztować ten przelewu uzyskasz w banku nadawcy. Jeśli przelew będzie zlecony bezpośrednio w USD na konto w tej walucie to na koncie od razu zaksięgujemy USD. Abyśmy mogli poprawnie zaksięgować przelew prosze podać nadawcy:

  • numer konta w formacie iban tj. PL przed 26-cyfrowym numerem konta np.: PLXX 1050 XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX,
  • kod BIC/ Swift: INGBPLPW,
  • dane odbiorcy.

Przelewy walutowe księgujemy w dni robocze.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (3 679 wyświetleń)

Re.: Koszty przychodu przelewu z US

A co w przypadku banków pośredniczących? Nie ma to wpływu na koszty? Ważny jest tylko bank nadawcy?

Dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz
0 Lajków
bartoszr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
26-07-2017
Wiadomość 3 z 4 (3 654 wyświetleń)

Re.: Koszty przychodu przelewu z US

W zależnosci od wybranego sposobu pobrania opłat
Opcja SHA oznacza, że koszty obciążają zarówno zleceniodawcę jak i odbiorcę transakcji. Opłaty i prowizje banku odbiorcy oraz ewentualnie instytucji pośredniczących pokrywa odbiorca (beneficjent) transakcji, koszty i prowizje ING Banku Śląskiego pokrywa płatnik (zleceniodawca) transakcji;
Opcja OUR oznacza, że wszystkie koszty, tj. opłaty i prowizje banku odbiorcy i ING Banku Śląskiego S.A. pokrywa zleceniodawca transakcji;
Opcja BEN oznacza, że wszystkie koszty , tj. opłaty i prowizje banku odbiorcy i ING Banku Śląskiego S.A. pokrywa beneficjent transakcji.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (3 605 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy