Odpowiedz

Konto Direct

Witam,

Zamierzam założyć sobie pierwsze konto, czy jest jakaś opłata za prowadzenie konta,  Czy muszę miec co miesiąc jakieś przelewy na konto?

Odpowiedz
0 Lajków
rafi69
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
26-11-2016
Wiadomość 1 z 12 (9 483 wyświetleń)

Re.: Konto Direct

[ Edytowane ]

Cieszę się, że skierowałeś pytanie do nas. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje.

Proponuję założenie konta osobistego Direct (kierowane jest maksymalnie dla 1 właściciela):

0zł - za prowadzenie konta

0zł - za krajowe przelewy przez internet w PLN za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET

0zł - za kartę do konta, jeśli aktywnie z niej korzystasz (opłaty można uniknąć, jeśli od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca wykonasz operacje bezgotówkowe - w punktach handlowo-usługowych, Internet, na łączną kwotę 300 zł.

0zł - za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

 

Nie wymagamy od Ciebie regularnych wpływów na konto. Jeśli miałbyś dodatkowe pytania to służymy pomocą.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 12 (9 448 wyświetleń)

Re.: Konto Direct

Co do tej odpowiedzi:

0zł - za kartę do konta, jeśli aktywnie z niej korzystasz (opłaty można uniknąć, jeśli od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca wykonasz operacje bezgotówkowe - w punktach handlowo-usługowych, Internet, na łączną kwotę 300 zł.

 

Co jeśli nie wykonam takiej opieracji, wtedy coś zapłacę za ta karte ? (jaka kwota ?)

Odpowiedz
0 Lajków
rafi69
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
26-11-2016
Wiadomość 3 z 12 (9 381 wyświetleń)

Re.: Konto Direct

chyba  7 zł 

Odpowiedz
0 Lajków
adrianado
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
15
1
07-02-2016
Wiadomość 4 z 12 (9 369 wyświetleń)

Re.: Konto Direct

Jeżeli w miesiącu rozliczeniowym nie zaksięgują się płatności na sume min. 300 zł to naliczy się opłata za kartę. Jest to 7 zł.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
770
171
04-09-2015
Wiadomość 5 z 12 (9 287 wyświetleń)

Re.: Konto Direct

Ok założyłem konto przez internet w poniedziałek na wieczór, ile mam czekać na tego kuriera, jeszcze nic nie dostałem od baku żadnej wiadomosci.

Odpowiedz
0 Lajków
rafi69
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
26-11-2016
Wiadomość 6 z 12 (9 217 wyświetleń)

Re.: Konto Direct

Mi osobiście najbardziej się ta opłata nie podoba, nie zawsze wydam 300 zł, ostatnio wydałem 298,30 zł i pach 7 zł leci...

Odpowiedz
0 Lajków
gigson
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-11-2016
Wiadomość 7 z 12 (9 198 wyświetleń)

Re.: Konto Direct

Czyli podsumowując, wszystkie najważniejsze opłaty za 0 złotych pod warunkiem używania karty na kwotę min. 300 zł miesięcznie.

Odpowiedz
0 Lajków
Joannaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-11-2016
Wiadomość 8 z 12 (9 176 wyświetleń)

Re.: Konto Direct

@rafi69, kurier powinien zjawić się w terminie do 3 dni roboczych od momentu złożenia wniosku. Jeśli do końca tygodnia nie będzie tego kontaktu to zadzwoń do nas (32 357 00 69) i podamy Ci numer przesyłki kurierskiej.

@gigson, by takie sytuacje się nie powtarzały to zachęcam by we wszystkich możliwych miejscach dokonywać transakcji kartą. Wtedy będziesz miał pewność, że unikniesz opłaty za użytkowanie karty.

@Joanna, zgadza się, jeśli chodzi o te najważniejsze opłaty to jest tak jak napisałaś.

 

Jeśli mielibyście dodatkowe pytania odnośnie innych usług, które oferujemy to proszę pytać i chętnie udzielimy informacji.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 9 z 12 (9 150 wyświetleń)

Re.: Konto Direct

A Wchodzą w role opłaty przez internet np za mieszkanie prąd itp. Aby uniknąc platnosci za karte tych 7 zł ?

Odpowiedz
0 Lajków
rafi69
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
26-11-2016
Wiadomość 10 z 12 (9 142 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat wciągnął pieniądze

Cześć wszystkim,

 

Niestety w zeszły czwartek wpłatomat planetcash wciągnął mi 15200zł Emotikon: Smutny

 

Od razu zadzwoniłem na infolinię i zgłosiłem reklamację. Pan powiedział że sprawa najpewnie zostanie wyjaśniona w

...

19-03-2024
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy