Odpowiedz
Highlighted

Konto Direct jako wspólne

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego ING nie oferuje konta Direct jako wspólnego? Wiem, że można tak założyć konto Komfort, jednak to żaden argument (15 zł miesięcznie od 29 grudnia). Większość, jeśli nie wszystkie konkurencyjne banki oferują konta za 0 zł jako wspólne. To jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje przed założeniem wspólnego konta w ING.

Pełnomocnictwo nie jest pełnoprawną alternatywną, gdyż nie pozwoli na wydanie dwóch takich samych kart do konta.

Odpowiedz
0 Lajków
Patryk_
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
12-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (383 wyświetleń)
Highlighted

Re: Konto Direct jako wspólne

W naszej ofercie mamy różne rodzaje kont. Konto Direct akurat  jest przeznaczone dla jednej osoby. Można nadać pełnomocnictwo do tego konta. Zarówno dla właściciela jak i dla pełnomocnika wydamy kartę. Oczywiście nie jest to równoznaczne z byciem współwłaścicielem. Może jednak takie pełnomocnictwo będzie wystarczające

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
62
15
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (306 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zdolność kredytowa rolnik w Polsce i praca w Danii

Wartosc nowej nieruchomości to ok 450tys. Pomyslilam się, 70tys to kwota ewentualnego kredytu.

28-11-2020
Zdolność kredytowa rolnik w Polsce i praca w Danii

Witam.
Razem z partnerem chcielibyśmy w najbliższym czasie zmienić lokum.
Jestem wlascicielka mieszkania o wartości 280tys, które mam zamiar sprzedać.
Partner ma ok 100tys oszczędności.
Wartosc nowej nier...

28-11-2020
Re: Wkład własny

@MagdalenaD Dziekuje za odpowiedz i dopytam:

Czy w momencie skladania wniosku musze dysponowac wkladem wlasnym w postaci gotowki na koncie jesli przewidywany termin wplaty wkladu wlasnego jest za 6 mie...

27-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy