Odpowiedz

Konto Direct dla firm

1. Czy możliwa jest rezygnacja z karty przy zakładaniu konta firmowego? Jeśli wiem, że będę wykonywać tylko przelewy z konta czy mogę nie dostawać karty i nie ponosić opłat za kartę?
2. Jeśli posiadam konto osobiste w ING to przelewy z konta firmowego na prywatne będą traktowane jako przelewy wewnętrzne?

Odpowiedz
0 Lajków
Raczek87
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
09-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 766 wyświetleń)

Re: Konto Direct dla firm

1. Z kart możesz zrezygnować w naszym oddziale. Zachęcamy jednak do przemyślenia tej decyzji. Karta przyda się nie tylko do wypłat, ale też wpłat na konto przez wpłatomat czy płatności. Jeżeli zaksięgują się płatności kartą na sumę min. 300 zł w miesiącu to opłata nie naliczy się.

2. Przelewy z konta Direct dla Firmy na konto osobiste przez bankowość internetową są bezpłatne. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
788
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 695 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Proszę jeszcze o interwencję . Ponieważ pieniądze liczy solid . Pracownik banku nie może wejść do pokoju . Dużo jest informacji że nie raz nie dwa bank twierdzi że nie było nadwyżki . To jest logiczne...

06-10-2024
Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Borykam się z podobnym problemem i za nic nie mogę zrozumieć takiej decyzji.

Do tej pory mieliśmy razem z bliską mi osobą dodane nawzajem swoje karty w GPay, w telefonach, aby, w razie problemów, można

...

06-10-2024
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy