Odpowiedz

Konto Direct dla firm

1. Czy możliwa jest rezygnacja z karty przy zakładaniu konta firmowego? Jeśli wiem, że będę wykonywać tylko przelewy z konta czy mogę nie dostawać karty i nie ponosić opłat za kartę?
2. Jeśli posiadam konto osobiste w ING to przelewy z konta firmowego na prywatne będą traktowane jako przelewy wewnętrzne?

Odpowiedz
0 Lajków
Raczek87
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
09-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 535 wyświetleń)

Re: Konto Direct dla firm

1. Z kart możesz zrezygnować w naszym oddziale. Zachęcamy jednak do przemyślenia tej decyzji. Karta przyda się nie tylko do wypłat, ale też wpłat na konto przez wpłatomat czy płatności. Jeżeli zaksięgują się płatności kartą na sumę min. 300 zł w miesiącu to opłata nie naliczy się.

2. Przelewy z konta Direct dla Firmy na konto osobiste przez bankowość internetową są bezpłatne. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 464 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy