Odpowiedz
Witam, sytuacja wygląda tak, że moja mama ma komornika na koncie.
Ma swoją ustawowo wolna kwotę od zajęcia, ale umylkowo kupiła bluzę na allegro, potem od razu jej ją zwróciłem, ale płatność wróciła na jej konto ing, a komornik zajął tą kwotę jako dochód, który biorąc na dobra sprawę, nie jest żadnym dochodem i da się to udowodnić dowodem wpłaty sprzęt kilku godzin na tą bluzę. Czy da się tą sprawę jakoś rozwiązać i odzyskać pieniądze? Czy są one nie do odzywania? Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Akatsumiss
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 785 wyświetleń)

Re: Komornik

@Akatsumiss Proszę, przekaż mamie, aby w tej sprawie skontaktowała się z organem egzekucyjnym.

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 680 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy