Odpowiedz
Highlighted

Jak pozbyć się konta?

Witam. Niedawno skończyłam 18 lat i wczoraj swoją naiwnością padłam ofiarą przemiłego pana z baku ing. Po mimo wielokrotnego odmawiania udało mu się "wcisnąć" mi "konto z lwem direct" oraz "Zbliżak visa paywaye".

Bardzo żałuję, że po prostu nie wstałam i nie odeszłam. Nie chciałam zakładać konta w banku. Jestem zdruzgotana i to wszystko nie może mi to dać teraz spokoju. Nie mam nikogo doświadczonego w kwesti bankowej, ani nikogo kto mógł by mi pomóc w pozbyciu się konta.

 

Czy jest jakiś sposób na pozbycie się konta i jaknajszybsze zerwanie umowy?

Wygląda na to, że muszę wpłacić na konto 15 zł - cena zbliżaka + kilka złotych aby móc kupić coś dwa razy we wrześniu licząc na zwrot 15 zł przez bank. Jednak przemiły pan poinformował mnie, że zwort tej kwoty nastąpi najpóżniej początkiem pażdziernika, a nie, że może potrwać do 3 miesięcy.

Dodatkowo czytając w umowie, wpłata na konto kosztuje 9 zł. A odstąpienie od umowy na kartę jest możliwe w ciągu 14 dni od otrzymania karty, o ile nie została nią wykonana żadna transakcja. Co mam teraz zrobić?

 

Dodam jeszcze, że nie otrzymałam jeszcze karty ani zbliżaka. Moje konto na ing również nie zostalo jeszcze aktywowane. Czy coś się stanie jeśli go nie aktywuje?

 

Odpowiedz
0 Lajków
nemo50
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
18-08-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 259 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Jak pozbyć się konta?

Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. W tej sytuacji może Pani zamknąć konto w dowolnej placówce naszego banku. W przypadku naliczenia jakichkolwiek opłat o których nie została Pani poinformowana przyjmiemy reklamację. Proponuję kontakt z dowolną placówką naszego banku lub infolinią ING Banku Śląskiego pod numerem 32 357 00 62. Udzielimy Pani odpowiedzi na wszystkie pytania, część z nich wymaga weryfikacji w systemie banku co wiąże się z krótkim potwierdzeniem Pani tożsamości.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
537
162
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 247 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Czy nadpłacenie pozostałej kwoty, może być przyczyną odmowy pożyczki?

Tak jak w temacie, dzisiaj spłaciłem pozostałą kwotę jednego z dwóch kredytów. No i przyznam, że od razu wnioskowałem o nowy kredyt na zakup laptopa, niestety za każdym razem otrzymuję komunikat "Nie

...

15-07-2020
Re: Aktywacja karty kredytowej.

Możesz aktywować kartę kredytową przed jej fizycznym otrzymaniem w bankowości internetowej. Następnie możesz ja dodać do Apple Wallet, i z niej korzystać 😊

15-07-2020
Dobranie kredytu

Dzień dobry
Mam pytanie odnośnie kredytu hipotecznego wypłacanego w transzach dla dewelopera. Czy po wypłacie ostatniej transzy kredytu gdybym chciał dobrać kwotę typu 50tys muszę składać nowy wniosek ...

15-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy