04-04-2018 09:00
Dzień dobry,
Czy zamierzacie Państwo udostępnić od 1 lipca opcję łatwego generowania JPK_WB, które można zaimportować do zewnętrznych systemów?
Będzie to potrzebne ze względu na nowe przepisy, które zaczną obowiązywać mikroprzedsiębiorców.
Pozdrawiam,
Maciek
05-04-2018 06:41
mkowalski8 Na chwilę obecną nie mamy informacji co do terminu wdrożenia opcji generowania JPK w ramach usługi ING Księgowość.
06-04-2018 18:09
Trochę źle się zrozumieliśmy.
Nie chodzi mi o JPK_VAT i inne dokumenty stricte księgowe. JPK_WB to wyciąg bankowy, który na żądanie trzeba udostępnić skarbówce.
W związku z tym chciałbym wiedzieć, czy będzie opcja wygenerowania go z poziomu firmowego konta, czy będę musiał za każdym razem pisać do Państwa z żądaniem o jego przygotowanie. Nie interesują mnie żadne dodatkowe usługi w stylu ING Księgowość.
Pozdrawiam,
Maciek
09-04-2018 08:11
Nie planujemy implementacji JPK_WB z poziomu bankowości internetowej. Jeśli udostępnimy taką usługę, to właśnie przez ING Księgowość.
Hello,
I am extremely worried and would really appreciate some advice.
After waiting for almost four months, I finally received a refund from my former bank into my ING EUR business account. This was th
... 29-03-2026wielokrotnie zamyka się aplikacja lub "utyka" na zdjeciu tyłu dodowdu, jak otzworzyć rachunek bez aplikacji?
r.t.
29-03-2026
Przykro nam, że miała miejsce taka sytuacja. Prosimy podaj numer reklamacji, prześlemy prośbę o przyspieszenie do odpowiedniego działu.
29-03-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |