Odpowiedz

Dyspozycja na wypadek śmierci

Mam już dyspozycję na wypadek śmierci przy koncie podstawowym. Właśnie zakładałem konta walutowe i oszczędnościowe i po ich założeniu pojawiła się opcja bym złożył dyspozycję również do tych kont (nie jestem pewien czy po założeniu walutowych czy oszczędnościowych). Chciałem to odłożyć na później, ale nie mogę teraz tej opcji znaleźć. Wiem że jeszcze rok temu można było złożyć tę dyspozycję jedynie w placówce banku, ale ja dziś widziałem tę opcję do kliknięcia od razu po założeniu konta, stąd podejrzewam, że jednak da się już ją złożyć online. Jeśli tak, to gdzie to odnaleźć? Jeśli nie, to co się kryło pod linkiem o złożeniu tej dyspozycji?

Odpowiedz
0 Lajków
marcinek6000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-03-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 701 wyświetleń)

Re: Dyspozycja na wypadek śmierci

Nadal dyspozycję na wypadek śmierci możesz złożyć tylko w naszej placówce bankowej. W bankowości mogłeś mieć ogólną informację o dyspozycji z przekierowaniem do szczegółów na stronie https://www.ing.pl/wiem/bankowosc-codzienna/dyspozycja-na-wypadek-smierci


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 661 wyświetleń)

Re: Dyspozycja na wypadek śmierci

dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
marcinek6000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-03-2022
Wiadomość 3 z 3 (2 656 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Trzymam za Was kciuki.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Na szczęście nie, z innego banku mamy już dawno odpowiedź, ale różnica w racie jest dość znacząca :/ dlatego się jeszcze łudzimy

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Złożyliście wniosek tylko do jednego banku?

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy