Odpowiedz

Dyspozycja na wypadek śmierci

Mam już dyspozycję na wypadek śmierci przy koncie podstawowym. Właśnie zakładałem konta walutowe i oszczędnościowe i po ich założeniu pojawiła się opcja bym złożył dyspozycję również do tych kont (nie jestem pewien czy po założeniu walutowych czy oszczędnościowych). Chciałem to odłożyć na później, ale nie mogę teraz tej opcji znaleźć. Wiem że jeszcze rok temu można było złożyć tę dyspozycję jedynie w placówce banku, ale ja dziś widziałem tę opcję do kliknięcia od razu po założeniu konta, stąd podejrzewam, że jednak da się już ją złożyć online. Jeśli tak, to gdzie to odnaleźć? Jeśli nie, to co się kryło pod linkiem o złożeniu tej dyspozycji?

Odpowiedz
0 Lajków
marcinek6000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-03-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 598 wyświetleń)

Re: Dyspozycja na wypadek śmierci

Nadal dyspozycję na wypadek śmierci możesz złożyć tylko w naszej placówce bankowej. W bankowości mogłeś mieć ogólną informację o dyspozycji z przekierowaniem do szczegółów na stronie https://www.ing.pl/wiem/bankowosc-codzienna/dyspozycja-na-wypadek-smierci


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 558 wyświetleń)

Re: Dyspozycja na wypadek śmierci

dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
marcinek6000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-03-2022
Wiadomość 3 z 3 (2 553 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy