Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Brak historii celów oszczędnościowych w ramach rachunku oszczędnościowego

Od tego tygondnia nie mogę podglądać historii poszczególnych celi oszczędnościowych w ramach rachunku oszczędnościowego. Proszę o sugestię jak to zrobić?

Odpowiedz
0 Lajków
RAdi1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 784 wyświetleń)

Re: Brak historii celów oszczędnościowych w ramach rachunku oszczędnościowego

W ostatnim czasie zmieniliśmy prezentację Otwartego Konta Oszczędnościowego i założonych celów w Moim ING. 
W szczegółach konta oszczędnościowego widzisz obecnie podstawowe informację o założonym celu.
Jego szczegóły możesz natomiast sprawdzić w osobnej zakładce. Wybierz Usługi - Zarządzanie finansami - Cele oszczędnościowe. 
W tym miejscu, po kliknięciu w zdjęcie celu możesz m.in. sprawdzić historię i edytować go.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
533
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 747 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy