Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Bezumowny debet na koncie direct

Witam
Mam pytanie, otóż na koncie posiadam aktualnie kilka złotych na minusie bez umowy o debet. Ile wynosi opłata za to oraz w jakim czasie mogę ten bezumowny debet spłacić?
Odpowiedz
0 Lajków
Zadziew001
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-01-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 257 wyświetleń)

Re: Bezumowny debet na koncie direct

Zadłużenie powinieneś spłacić tak szybko jak to możliwe. Od wykorzystanej kwoty naliczymy odsetki w wysokości 10% w skali roku za okres czasu w którym będziesz utrzymywał zadłużenie. Na przyszłość warto sprawdzać saldo swojego konta, jeżeli nie jesteś pewien czy masz na nim odpowiednią ilość pieniędzy na pokrycie zakupów. Możesz również na wszelki wypadek skorzystać z płatności przy pomocy kodu PIN. Dzięki temu podczas wykonywania transakcji od razu zweryfikujemy czy na Twoim koncie są pieniądze pozwalające na wykonanie zakupu. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 217 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Przykro nam, że wpłatomat nie zadziałał prawidłowo Emotikon: Smutny Przekazaliśmy numer reklamacji do analityków z prośbą o pilną weryfikację Twojego zgłoszenia.

18-07-2024
Re.: Czas rozpatrywania wniosku

Standardowo, czas to 21 dni od otrzymania kompletu dokumentów. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące statusu swojego wniosku i czasu jego rozpatrzenia, skontaktuj się z doradcą, z którym go składałeś

...

18-07-2024
Nie można dodać karty ING Visa do Google Pay

Witam. Borykam się z takim problemem, bo ja nie mogę dodać swojej karty ING Visa do Google Pay. Wyskakuje mi taki błąd: "Tej karty nie można używać do płatności zbliżeniowych", wszystkie opcje w aplik

...

18-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy