Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Bezumowny debet na koncie direct

Witam
Mam pytanie, otóż na koncie posiadam aktualnie kilka złotych na minusie bez umowy o debet. Ile wynosi opłata za to oraz w jakim czasie mogę ten bezumowny debet spłacić?
Odpowiedz
0 Lajków
Zadziew001
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-01-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 090 wyświetleń)

Re: Bezumowny debet na koncie direct

Zadłużenie powinieneś spłacić tak szybko jak to możliwe. Od wykorzystanej kwoty naliczymy odsetki w wysokości 10% w skali roku za okres czasu w którym będziesz utrzymywał zadłużenie. Na przyszłość warto sprawdzać saldo swojego konta, jeżeli nie jesteś pewien czy masz na nim odpowiednią ilość pieniędzy na pokrycie zakupów. Możesz również na wszelki wypadek skorzystać z płatności przy pomocy kodu PIN. Dzięki temu podczas wykonywania transakcji od razu zweryfikujemy czy na Twoim koncie są pieniądze pozwalające na wykonanie zakupu. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 050 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy