Odpowiedz

Analiza budżetu oraz kalendarz

[ Edytowane ]

W Waszym systemie jest Analiza Budżetu. Ale ma ona ogromnie duże braki. Mianowicie

1. Dlaczego przypisuje sobie niektóre płatności z automatu, który można zmienić ale tylko jednostkowo i na dodatek nie na zawsze (brak często takiej opcji do zaznaczenia przy zmianie aby pamiętało przy przyszłych transakcjach) Np INMEDIO się przypisuje do "rozrywki" a ja chciałbym aby to sie przypisywało do wydatków codziennych i za diabła nie idzie tego ustawić na stałe. Co transakcja, muszę wchodzić w historię i to zmieniać. A to irytuje. INMEDIO to przykład, bo jest wiele takich przypadków.

2. Dlaczego nie można poszerzyć możliwości wyboru? Co mi po wydatkach codziennych jak nie mam opcji - prezent, hobby, dla dziecka, pies/kot czy cokolwiek. Tak samo zdrowie - dziecko, weterynarz, lekarz itd. Rozrywka - klub, kino, restauracja itd.

Działa to płynnie, nie wiesza się  ale wybór opcji i kategorii jest śmieszne niski i ograniczony. Każdy bank, który posiada taką funkcjonalność (np Millenium czy mBank) posiadają nie tylko więcej kategorii ale również tworzenie własnych (zwłaszcza mBank)

Kiedy to się w końcu w ING zmieni, bo miało i nadal cisza.....

Brakuje również kalendarza. Dzięki niemu, każdy by sobie mógł wpisywać jakie go czekają wydatki i dzięki temu mógłby kontrolować kiedy i za co ma zapłacić. Kiedy taki "wynalazek" można się spodziewać w ING?

PS Dzisiaj napisałem kilka postów w kilku tematach. Nie po to aby skrytykować ale po to, aby korzystanie z ING byłoby jeszcze lepsze i wygodniejsze. Aby ING popatrzył czasami na konkurencję, która wiele rzeczy robi gorzej ale są miejsca, gdzie wychodzi im lepiej.
Poza tym jestem zadowolony z ING i chciałbym być jeszcze bardziej.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
255
41
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (500 wyświetleń)

Re.: Analiza budżetu oraz kalendarz

Widzę, że źle napisałem. Tak to jest, jak się piszę z pamięci....
Oczywiście chodzi o "ANALIZA WYDATKÓW" Emotikon: Mrugający a nie Analiza Budżetu
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
255
41
03-02-2016
Wiadomość 2 z 4 (434 wyświetleń)

Re.: Analiza budżetu oraz kalendarz

[ Edytowane ]

Czy ten wątek jest w ogóle analizowany?

W tym temacie (z waszego blogu) jest bardzo dobry przykład jak powinny wyglądać kategorie i podkategorie ("Kto najczęsciej podejmuje decyzje zakupowe")
https://spolecznosc.ing.pl/-/Blog/Mamy-a-finanse-i-decyzje-infografika-na-podstawie-bada%C5%84/ba-p/...

Do tego powinno ING dążyć abyśmy mieli coś podobnego w systemie transakcyjnym "analiza wydatków" a nie to co mamy dzisiaj Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
255
41
03-02-2016
Wiadomość 3 z 4 (278 wyświetleń)

Re: Re.: Analiza budżetu oraz kalendarz

@viggen Dziękujemy za wszystkie Twoje opinie. Są one dla nas ważne - zgłaszane bezpośrednio przez Ciebie jako użytkownika usługi. Zapisaliśmy też opinię o Analizie wydatków i przekazaliśmy do zespołu, który odpowiada za rozwój tego obszaru w Moim ING. 
Jak tylko będziemy mieli informacje w tej sprawie dla Ciebie, wrócimy z nimi w kolejnej wiadomości.  

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
693
159
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (273 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wypłata euro

Czy z konta walutowego można wypłacić gotówkę w euro czy następuje przewalutowanie na złotówki?

02-07-2022
Zajęcie komornicze

Witam, chodzi mi o kwotę wolna od zajęcia , bo jak można z 1600 zł wypłaty potracić ponad 600 zł ? Gdzie jest za to odpowiedzialny pracownik ? Jak z kolejnej wypłaty ok 2300 można potracić 1200 zł, kw

...

02-07-2022
Re: ing lokata

Czy masz założone konto oszczędnościowe? Jest to warunek, aby skorzystać z Lokaty. Jeśli nie, w pierwszej kolejności załóż konto oszczędnościowe, a następnie Lokatę terminową. Gdyby problemy nadal wys

...

02-07-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy