Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Aktualizacja danych osobistych - nowy dowód

Dzień dobry,

 

upłynął okres ważności mojego dowodu osobistego, mam już nowy i chciałbym dokonać aktualizacji danych.

Wirtualny asystent podpowiada, że mogę wprowadzić serię i numer dowodu osobistego.

 

W jaki sposób i gdzie mogę wprowadzić serię i numer dowodu osobistego (inne banki udostępniają taką opcję przez aplikację mobilną/www) ?

Jakie funkcje aplikacji mobilnej zostaną wyłączone w związku z brakiem aktualizacji serii i numeru dowodu ?

 

Pozdrawiam

Paweł

Odpowiedz
0 Lajków
Vengo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-06-2021
Wiadomość 1 z 2 (16 249 wyświetleń)

Re: Aktualizacja danych osobistych - nowy dowód

Witaj,

bez aktualnych danych nie będziesz mógł zakładać nowych produktów, a w ostateczności możemy również wypowiedzieć Ci umowę. Na szczęście zarówno w pełnej wersji bankowości jak i w aplikacji możesz zaktualizować swój dokument. Zrobisz to w zakładce Moje dane > Dane osobiste > Edytuj dane. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
104
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (16 196 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: WPŁATOMAT ,,ZJADŁ,, PIENIĄDZE

Witam u mnie to samo numer sprawy 109078/092024 zjadło 3790 zł potrzebuję pieniądze na rachunki od piątku nic się nie dzieje

16-09-2024
Re.: Koniec stałej stopy - nadpłata i nowe warunki

i drugie pytanie co w sytuacji kiedy bank złoży mi propozycje nowych warunków np w grudniu a ja w styczniu nadpłacę kolejną transzę? Czy nastąpi zmiana warunków? I pytanie 3 - korzystałem z wakacji kr...

16-09-2024
Zamknięcie rachunku bankowego

Po jakim czasie bank zamyka nieużywany rachunek bankowy?

16-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy