Odpowiedz

Środki zablokowane

Witam mam zablokowane środki które przekroczyły kwotę wolną od zajęcia, na moim koncie jest zbieg egzekucji który w najbliższych latach nie zostanie wyjaśniony bądź zrobię upadłość, sęk w tym że te środki ciągle wpadają w loopa i odblokowują się tylko po to żeby zaraz zablokować, każdy inny bank odblokowuje środki na poczet kwoty wolnej następnego miesiąca. Co mam zrobić gdzie się zgłosić żeby te środki odblokować, nie ukrywam ze od tych środków zależy utrzymanie minimalnego godnego poziomu życia (opłata czynszu celem uniknięcia eksmisji), według prawa bank ma pełne prawo odblokować te środki jako operator mojego konta, wynika to miedzy innymi z tajemnicy bankowej proszę o pilny kontakt czas ma tu ogromne znaczenie
Odpowiedz
0 Lajków
Komorkillah
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (3 134 wyświetleń)

Re: Środki zablokowane

Prosimy skontaktuj się w tej sprawie ze specjalistą: na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub na infolinii (32 357 00 69). Specjaliści są dostępni od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
769
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 988 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Re: Re.: Problem z logowaniem (menedżer haseł)

a jakim cudem AutoTypeSplitter odpaliłeś na Linux'ie ? Przeciez wtyczki z KeePass nie działaja w XC no chyba ze uzywasz natywnego KeePass z Mono ???

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy