Odpowiedz

Środki zablokowane

Witam mam zablokowane środki które przekroczyły kwotę wolną od zajęcia, na moim koncie jest zbieg egzekucji który w najbliższych latach nie zostanie wyjaśniony bądź zrobię upadłość, sęk w tym że te środki ciągle wpadają w loopa i odblokowują się tylko po to żeby zaraz zablokować, każdy inny bank odblokowuje środki na poczet kwoty wolnej następnego miesiąca. Co mam zrobić gdzie się zgłosić żeby te środki odblokować, nie ukrywam ze od tych środków zależy utrzymanie minimalnego godnego poziomu życia (opłata czynszu celem uniknięcia eksmisji), według prawa bank ma pełne prawo odblokować te środki jako operator mojego konta, wynika to miedzy innymi z tajemnicy bankowej proszę o pilny kontakt czas ma tu ogromne znaczenie
Odpowiedz
0 Lajków
Komorkillah
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (3 734 wyświetleń)

Re: Środki zablokowane

Prosimy skontaktuj się w tej sprawie ze specjalistą: na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub na infolinii (32 357 00 69). Specjaliści są dostępni od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
785
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 588 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przelew na Ukrainę

Próbowałem zrobić przelew walutowy w złotówkach i nie zadziałało (przycisk Wyślij przelew był wyszarzony jak wybrałem walutę złotówki). Natomiast z konta w Pekao S.A. zrobiłem przelew walutowy w złotó...

27-07-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy