Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz
Highlighted

Śmierć współposiadacza konta komfort, co dalej?

Dzień dobry

Zmarła współposiadaczka konta. W piątek idę zgłosić to w banku. Co w przypadku śmierci jednego ze współposiadaczy konta Komfort? Czy ING blokuje dostęp do konta? Co ze środkami na koncie?

Odpowiedz
0 Lajków
ArturekF
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
12-08-2020
Wiadomość 1 z 2 (393 wyświetleń)
Highlighted

Re: Śmierć współposiadacza konta komfort, co dalej?

[ Edytowane ]

@ArturekF W przypadku śmierci współposiadacza/ współposiadaczki konta pieniądze zostają na rachunku do dyspozycji drugiej osoby, która jest jego właścicielem. Niemniej, prosimy o zgłoszenie nam jej śmierci w dowolnej placówce banku. Będziemy potrzebowali akt śmierci klientki. Konto przekształcimy w konto osobiste, którego zostaniesz jedynym właścicielem.

Niezmiernie przykro nam z powodu Twojej straty. Życzymy dużo sił i łączymy się w żałobie. 

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Moderator
Moderator icon
132
28
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (293 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Wszystko można zmienić. Czasem to wymaga oczywiście na nowo przeliczenia zdolności a co za tym idzie nowego wniosku. Warto jednak przeliczyć sprawę i na spokojnie podjąć decyzję. No i pamiętaj: ING ma...

18-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

Dodatki mogą podwyższyć zdolność w szczególności jeżeli mają charakter cykliczny lub jeżeli regulamin zakładu pracy reguluje sposób ich wypłaty. Miałam taką sytuację że właśnie ING początkowo nie zgod

...

18-09-2020
Re.: Uzn odsetki skapitalizowane

U mnie to samo. Bardzo nieładnie ze strony banku. Obciążenie na rachunku nie wiadomo za co. To chyba nie problem klienta że odsetki zostały źle obliczone.

18-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy