Odpowiedz

Wypłata z bankomatu

Witam
Potrzebuje informacji na temat użycia bankomatu zagranicznego(Meksyk) jakie są opłaty za wypłatę z bankomatu oraz ci najważniejsze mam do karty podpięty rachunek walutowy w USD. Czy wpłacając z lokalnego bankomatu pobierze mi środki z konta PLN czy USD?
Odpowiedz
0 Lajków
Maciej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
29-09-2017
Wiadomość 1 z 5 (5 704 wyświetleń)

Re.: Wypłata z bankomatu

Naprawdę nie ma nikogo kto zna odpowiedź?
Odpowiedz
0 Lajków
Maciej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
29-09-2017
Wiadomość 2 z 5 (5 641 wyświetleń)

Re.: Wypłata z bankomatu

[ Edytowane ]

@Maciej, za wypłatę gotówki z zagranicznego bankomatu naliczymy prowizję w wysokości 3% kwoty wypłaty. Jeśli będziesz realizował wypłatę w USD, pieniądze pobierzemy z konta walutowego. Ważne, aby na tym koncie znajdowała się odpowiednia kwota. W przeciwnym razie lub w przypadku wypłaty w innej walucie, rozliczymy ją z konta w złotówkach. Warto także pamiętać o tym, by zmienić limity transakcyjne do karty. Zazwyczaj są one ustawione na 0 zł. To powoduje odrzucanie transakcji za granicą.

Pakiet wypłat z bankomatów
Do dzisiaj (30 września) możesz skorzystać z promocji. Dzięki Pakietowi możesz wypłacać gotówkę z bankomatów za granicą przez 30 dni bez prowizji. Za usługę naliczymy jednorazową opłatę 15 zł. Szczegóły znajdziesz w Moim ING: Oferta ING -> Promocje.


**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 5 (5 624 wyświetleń)

Re.: Wypłata z bankomatu

Wypłata z konta wielowalutowego kwoty 100 euro zakończyła się obciążeniem rachunku złotowego na prawie 490 zł przy kursie (4,25 zł/euro). Lepiej uważać na okazje z ING -Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
inguser1889nx
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-06-2019
Wiadomość 4 z 5 (3 588 wyświetleń)

Re: Re.: Wypłata z bankomatu

inguser1889nx Jeśli nie wykupiłeś ,,Pakietu wypłat z bankomatów", to od wypłaty zagranicznej naliczamy prowizję w wysokości 3% kwoty transakcji. 
Dodatkowo powinieneś uważać na usługę Dynamic Currency Conversion, gdy chcesz wypłacić gotówkę bezpośrednio z konta walutowego. Bankomat może zaproponować Ci swój kurs. 
Takie przewalutowanie może być często niekorzystne Emotikon: Smutny Prowizje i kurs zastosowany do przeliczenia transakcji w ramach usługi DCC nie są prowizjami oraz kursem stosowanym przez nas. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 5 z 5 (3 538 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy