Odpowiedz

Wypłata z bankomatu

Witam
Potrzebuje informacji na temat użycia bankomatu zagranicznego(Meksyk) jakie są opłaty za wypłatę z bankomatu oraz ci najważniejsze mam do karty podpięty rachunek walutowy w USD. Czy wpłacając z lokalnego bankomatu pobierze mi środki z konta PLN czy USD?
Odpowiedz
0 Lajków
Maciej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
29-09-2017
Wiadomość 1 z 5 (5 740 wyświetleń)

Re.: Wypłata z bankomatu

Naprawdę nie ma nikogo kto zna odpowiedź?
Odpowiedz
0 Lajków
Maciej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
29-09-2017
Wiadomość 2 z 5 (5 677 wyświetleń)

Re.: Wypłata z bankomatu

[ Edytowane ]

@Maciej, za wypłatę gotówki z zagranicznego bankomatu naliczymy prowizję w wysokości 3% kwoty wypłaty. Jeśli będziesz realizował wypłatę w USD, pieniądze pobierzemy z konta walutowego. Ważne, aby na tym koncie znajdowała się odpowiednia kwota. W przeciwnym razie lub w przypadku wypłaty w innej walucie, rozliczymy ją z konta w złotówkach. Warto także pamiętać o tym, by zmienić limity transakcyjne do karty. Zazwyczaj są one ustawione na 0 zł. To powoduje odrzucanie transakcji za granicą.

Pakiet wypłat z bankomatów
Do dzisiaj (30 września) możesz skorzystać z promocji. Dzięki Pakietowi możesz wypłacać gotówkę z bankomatów za granicą przez 30 dni bez prowizji. Za usługę naliczymy jednorazową opłatę 15 zł. Szczegóły znajdziesz w Moim ING: Oferta ING -> Promocje.


**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 5 (5 660 wyświetleń)

Re.: Wypłata z bankomatu

Wypłata z konta wielowalutowego kwoty 100 euro zakończyła się obciążeniem rachunku złotowego na prawie 490 zł przy kursie (4,25 zł/euro). Lepiej uważać na okazje z ING -Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
inguser1889nx
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-06-2019
Wiadomość 4 z 5 (3 624 wyświetleń)

Re: Re.: Wypłata z bankomatu

inguser1889nx Jeśli nie wykupiłeś ,,Pakietu wypłat z bankomatów", to od wypłaty zagranicznej naliczamy prowizję w wysokości 3% kwoty transakcji. 
Dodatkowo powinieneś uważać na usługę Dynamic Currency Conversion, gdy chcesz wypłacić gotówkę bezpośrednio z konta walutowego. Bankomat może zaproponować Ci swój kurs. 
Takie przewalutowanie może być często niekorzystne Emotikon: Smutny Prowizje i kurs zastosowany do przeliczenia transakcji w ramach usługi DCC nie są prowizjami oraz kursem stosowanym przez nas. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 5 z 5 (3 574 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy