27-07-2018 15:43
28-07-2018 16:14
Jeśli na koncie walutowym miałeś odpowiednią kwotę pieniędzy to system powinien wypłacić bezpośrednio euro. Za taką wypłatę pobieramy prowizję 3% kwoty wypłaty chyba, że masz właczony pakiet darmowych wypłat za granicą. Jeśli na koncie w euro brakło pieniędzy to wypłatę prawidłowo rozliczyliśmy z konta złotówkowego. Niektóre bankomaty oraz terminale płatnicze oferują możliwość wybrania opcji o nazwie Dynamic Currency Conversion. Pozwala ona na wykonanie transakcji w walucie kraju, w którym wydana jest karta, czyli np. w PLN. Dlatego też, jeśli chcesz zapłacić kartą lub wypłacić pieniądze bezpośrednio z konta walutowego należy tę opcję pominąć – w przeciwnym razie płatność rozliczona zostanie na koncie osobistym w PLN.
28-07-2018 16:29
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026