Odpowiedz

Rezygnacja z karty

Witam, chce założyć konto DIRECT przez internet i zrezygnować z karty na starcie bez odwiedzania oddziału banku, jak to wygląda w praktyce? Czy będą z tym problemy?

Odpowiedz
0 Lajków
orlacien845
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-01-2017
Wiadomość 1 z 6 (22 706 wyświetleń)

Re.: Rezygnacja z karty

@orlacien845 Do konta Direct wydajemy kartę płatniczą obligatoryjnie. Jeżeli założysz konto przez naszą stronę internetową, to po zawarciu umowy (po wizycie kuriera) możesz odstąpić od umowy do 14 dni. Kartę z odstąpieniem możesz wysłać korespondencyjnie lub złożysz w naszym oddziale.

Możesz również kartę płatniczą zostawić:

Karta Visa Zbliżeniowa – jeżeli w okresie rozliczenia (od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca) będziesz miał zaksięgowane minimum 300 zł (dotyczy osób od 26 roku życia) bezgotówkowych płatności, to za kartę nie pobierzemy 7 zł w danym miesiącu.

Karta Zbliżak Visa – tylko za wydanie pobierzemy 15 zł i przez 4 lata nie będziemy pobierać opłaty za miesięczne użytkowanie.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (22 623 wyświetleń)

Re.: Rezygnacja z karty

Witam, czyli wystarczy wysłać takie oświadczenie jak w załączniku i sprawa będzie załatwiona, czy tak?

Odpowiedz
0 Lajków
orlacien845
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-01-2017
Wiadomość 3 z 6 (22 527 wyświetleń)

Re.: Rezygnacja z karty

Zgadza się, druk oświadczenia jest aktualny. Jeśli chcesz zrezygnować z samej umowy o kartę płatniczą to należy zaznaczyć właściwą opcje oraz uzupełnić pozostałe dane na oświadczeniu.


Zachęcam również do przemyślenia decyzji o rezygnacji z karty płatniczej.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (22 450 wyświetleń)

Re.: Rezygnacja z karty

Witam, cofnołem rozwiązania ponieważ przed chwilą dzwoniłem na infolinie banku i rozmawiałem z doradcą który powiedział że zrezygnować z karty mogę tylko w oddziale banku. Jak w końcu z tym jest ????

Odpowiedz
0 Lajków
orlacien845
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-01-2017
Wiadomość 5 z 6 (22 388 wyświetleń)

Re.: Rezygnacja z karty

Umowę o kartę możesz wypowiedzieć w oddziale. Odstapienie od umowy możesz wysłać pocztą. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (22 315 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy