Odpowiedz

Rezygnacja z karty kredytowej

Witam.
Zamowilam wczoraj kartę kredytową, jednak po przeanalizowaniu będę potrzebowała kredytu. Czy mogę anulować karte/zrezygniwac z niej i czy nie wpłynie to na moją zdolność kredytu w tym banku ?
Odpowiedz
0 Lajków
Lilatyp
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 962 wyświetleń)

Re: Rezygnacja z karty kredytowej

Witaj,
możesz odstąpić od umowy kredytowej do 14 dni kalendarzowych od następnego dnia po zawarciu umowy. Jeśli zależy Ci na czasie, to dobrze, abyś udał się do naszego oddziału. 
Nie powinno to wpłynąć na obniżenie Twojej zdolności kredytowej.
Pożyczka gotówkowa będzie lepszym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz gotówki w formie jednorazowej spłaty a następnie chcesz spłacać zobowiązanie w równych ratach.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1088
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 921 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Hasło maskowane / partial password

Zwróciłem uwagę, że ING jako jeden z ostatnich banków na polskim rynku wymusza na użytkownikach logowanie przez podanie tylko kilku wybranych znaków hasła. O wadach tego rozwiązania toczyło się już wi...

21-09-2024
Zmiana wariantu ubezpieczenia

Jestem przed podpisaniem umowy kredytowej i mam pewna wątpliwość. Kwota kredytu to 750 tys. będzie ona uruchamiana w transzach przez kolejne 2 lata. Dostałem ofertę z ubezpieczeniem rozszerzonym i moj

...

20-09-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Wybierasz opcję Spłać częściowo lub całkowicie i nadpłacasz wybraną kwotą. Środki na nadpłatę musisz oczywiście zapewnić niezależnie od tych na spłatę raty planowej, które automatycznie pobiera bank.

...

20-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy