Odpowiedz
Highlighted

Przewalutowanie dla K@rty Wirtualnej

Cześć,

czy za przewalutowanie transakcji wykonanej kartą wirtualną Visa naliczana jest taka sama opłata za przewalutowanie jak w przypadku kart zbliżeniowej Visa tj. 3%? Rozumiem, że walutą rozliczeniową karty wirtualnej jest PLN?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
booua6
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
25-12-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 746 wyświetleń)
Highlighted

Re: Przewalutowanie dla K@rty Wirtualnej

Przy transakcjach zagranicznych kartą wirtualną nie pobierzemy prowizji za przewalutowanie. Bez względu na to w jakiej walucie wykonasz transakcję to przewalutujemy ją bezpośrednio na PLN po kursie który otrzymamy od organizacji płatniczej czyli Visy Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
529
158
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 635 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
nie mogę się zalogować

od soboty mam problem z aplikacją na iphone XR. face id rozpoznaje, natomiast niestety nie loguje mnie do aplikacji. kiedy wpisuje pin loginu pojawia się komunikat: 'niepoprawne logowanie użytkownika'

01-06-2020
Re: Zmiana oprocentowania a harmonogram pożyczki

@JuBo zmiany oprocentowania wpływają w taki sposób na pożyczkę, że następuje jej przeliczenie (należnych od tego czasu odsetek). Nadpłacony kapitał pomniejsza kwotę należności od której liczymy odsetk

...

01-06-2020
Re: Re.: ING księgowość ostrzeżenie przed użytkowaniem

@kamilchm Jeszcze nie, ale projekt jest już na ukończeniu. Na pewno będziemy informować o tym w aktualnościach  Emotikon: Szczęśliwy

01-06-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy