Odpowiedz

Prowizja za kartę 26 lat

Jak to w końcu jest z prowizją za kartę? W tym roku skończyłam 26 lat i się zastanawiam, czy się łapię na niższy wymagany prób, od którego nie płaci się prowizji, czy też nie. Wydaje mi się, że jak po urodzinach sprawdzałam to było po staremu 200 zł, a dzisiaj zauwazyłam, że nowy system już mi pokazuje, że jednak 300 (dobrze, że ostatnimi czasy jednak mam dużo płatności kartą, bo bym pewnie w tej nieświadomości płaciła prowizję).

Stąd nasuwa się pytanie, czy niższy limit transakcji dla zwolnienia z prowizji jest od 18 do 26 włącznie, czy też może wiek 26 lat stanowi moment, w którym należy zacząć być bardziej rożutnym, żeby nie płacić prowizji?

Strzyga
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
13-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 514 wyświetleń)

Re.: Prowizja za kartę 26 lat

@Strzyga Suma transakcji bezgotówkowych 200 zł. obejmuje osoby, które nie przekroczyły 26 roku życia. Jeżeli skończyłaś już 26 lat, to powinnaś mieć rozliczone minimum 300 zł bezgotówkowych transakcji w okresie rozliczenia.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 499 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy