Odpowiedz

Promocja za otwarcie konta Mobi lub oszczędnościowego

Dzień dobry, w wakacje lub jeszcze w czerwcu założyłem pierwsze konto Mobi z kontem oszczędnościowym. Trwała wtedy promocja do 140 zł nawet. 100 zł za 10 przelewów do 31 października i dodatkowe 20 zł za 3 przelewy internetowe BLIK i 20 zł za chyba doładowania telefonem.
Teraz jest nowa promocja i nie mogę znaleźć poprzedniej, mógłby ktoś wysłać mi link do jej regulaminu (nie pamiętam co trzeba było zrobić dokładnie, żeby te dodatkowe 20 zł dostać)?
Odpowiedz
0 Lajków
In647754475
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-10-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 047 wyświetleń)

Re: Promocja za otwarcie konta Mobi lub oszczędnościowego

In647754475 chciałbym Ci pomóc, ale jedna promocja kończyła się w czerwcu. Kolejna zaczynała się 1 lipca. Napisz do nas wiadomość w Moim ING lub na czacie w Moim ING. Sprawdzimy kiedy dokładnie założyłeś konto i podamy Ci wszystkie warunki.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (1 996 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy