Odpowiedz

Moja karta - wybrana grafika

Chciałem zamówić nową kartę z wybraną grafiką. Dodałem taką jak w załączniku i niestety została odrzucona - powód "wizerunek znanej postaci". Pomóżcie proszę kto to jest na tym wizerunku bo chyba nie poznaje? No po prostu nie kojarzę gościa! Może to Pan prezes lub miłościwie nam panujący Pan Prezydent?

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
3
25-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 695 wyświetleń)

Re: Moja karta - wybrana grafika

Jeżeli chciałbyś w tej sprawie otrzymać dodatkowe wyjaśnienia, proszę skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING. Specjalista zapisze odpowiednią dyspozycję. Czat znajdziesz na dole strony po zalogowaniu do Mojego ING



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
785
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 625 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy