Odpowiedz

Limity Transakcyjne propozycja

Witam
Przychodze z kolejna propozycja ciagle cos zglaszam jako propozycje ale zeby taka propozycja zostala rozpatrzona to huhu niewiem czy sie doczekam ale no. Propozycją jest zmiana w Limitach Transakcyjnych na kartach bankowych z mozliwoscia ustalenia wlasnych limitow tak jak ma to konkurencja czyli nie standardowe limity 500,1000 itd a ustawienie wlasnego czyli poprostu wpisanie od kwoty 0,01 do […] limitow na karcie. Przykladowo nie chce miec na karcie 1 limitu 500 a chcialbym np 50 nie moge teraz tego zmienic a przydaloby sie aby kazdy mogl wpisac swoj wlasny osobisty limit Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Seebson000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
15-02-2022
Wiadomość 1 z 2 (256 wyświetleń)

Re.: Limity Transakcyjne propozycja

Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniego działu. Każdy głos klienta jest dla nas ważny i analizujemy wprowadzanie nowych rozwiązań Emotikon: Szczęśliwy


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
238
46
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (215 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Fundusz Wsparcia Kredytobiorców a zdolność kredytowa

Czy skorzystanie z FWK powoduje późniejsze problemy z uzyskaniem nowego kredytu? Powiedzmy, że mam kredyt i korzystam z FWK. Sprzedaje mieszkanie, zamykam kredyt i spłacam FWK. Czy to, że korzystałem ...

21-06-2024
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Przebiję Cię. Nigdy nie korzystałam z karty ing, nigdy nic nie wypłacałam ani nie wpłacałam na konto. Nic, zero a też dostałam pismo aby się wyspowiadać Emotikon: Mrugający jestem współwłaścicielem konta (trza było zało...

21-06-2024
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Już i ja wiem, że ten bank to kpina. Weryfikacja wg ustawy to śmiech przez łzy. 10 lat temu wzięłam kredyt w ing, trzeba było założyć konto. On wlasciciel a ja współwłaściciel. Dostałam pismo z "prośb...

21-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy