Odpowiedz

Kończący sie termin karty kredytowej a komornik

Witam.Proszę o odpowiedzieć bo mnie męczy sytuacja.Karta kredytowa kończy ważność a jednocześnie mam zajecie egzekucyjne na koncie rownież w ing.Kartę spłacam regularnie.I pytanie czy otrzymam nową kartę kredytową z nową datą czy nie?Dziękuję i Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Sylwus047
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
10-12-2020
Wiadomość 1 z 3 (4 183 wyświetleń)

Re: Kończący sie termin karty kredytowej a komornik

@Sylwus047 Nową kartę powinniśmy do Ciebie wysłać w ostatni dzień roboczy miesiąca poprzedzającego miesiąc ważności karty. Dla nowej karty nie składasz osobnego wniosku kredytowego, tylko odnawia się plastik.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
653
133
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (4 116 wyświetleń)

Re: Kończący sie termin karty kredytowej a komornik

Bardzo dziękuję
Odpowiedz
0 Lajków
Sylwus047
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
10-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (4 087 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Awaria wpłatomatu - brak pieniędzy na koncie

Zapisałam Twoje uwagi z prośbą o sprawdzenie. Przekazałam też prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniego działu.

07-02-2026
Awaria wpłatomatu - brak pieniędzy na koncie

Dzień dobry,

30 stycznia dokonywałem wpłaty we wpłatomacie na kwotę 10 000 zł. Niestety urządzenie zacięło się, nie reagowało na moje klikanie i ostatecznie zatrzymało gotówkę bez wydruku potwierdzenia

...

07-02-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Aktualizacja jest taka, że moje zgłoszenie zostało zamknięte i nie ma go nawet w systemie, problem nadal występuje, mamy 5 lutego, do usłyszenia w czerwcu!

 

05-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy