Odpowiedz

Karta nagle zastrzeżona?

Próbowałem kupić grę przez internet płacąc kartą. Płatność pare razy nie przeszła, więc spróbowałem zapłacić przez Google Pay. A tu zamiast potwierdzenia przychodzi mi wiadomość "Zablokowaliśmy próbę płatności zastrzeżoną kartą". Ja jej nie zastrzegałem, płaciłem nią 2 godziny temu w sklepie. Co jest?

Odpowiedz
0 Lajków
marcinpm23
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-09-2024
Wiadomość 1 z 2 (179 wyświetleń)

Re.: Karta nagle zastrzeżona?

W tej sprawie prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 32 357 00 69 - sprawdzimy Twoją kartę.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
584
125
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (84 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zmiana proporcji pierwszej i drugiej transzy kredytu hipotecznego na zakup domu z rynku wtórnego.

Dzień dobry,

 

Na początku sierpnia b.r. złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny w banku ING. Do wniosku dołączyłem wymagane dokumenty, w tym zaświadczenie zbywców nieruchomości o stanie ich zadłużenia (sp

...

30-09-2024
wypłata transferowa IKZE

Dzień dobry, czy mogę zlecić wypłatę transferową z IKZE, które mam w ING drogą korespondencyjną, tzn. w formie papierowej pocztą tradycyjną, jeżeli tak, to gdzie znajdę formularz ?

30-09-2024
Re.: Kredyt dla pary bez małżeństwa z własnością 50/50 % a różne kwoty wkładu własnego.

Dziękuję za zainteresowanie naszą propozycją. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.


Na kontakt z naszym specjalistą może Pan umówić się w Moim ING. Po z

...

30-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy