Odpowiedz

Karta debetowa dla stowarzyszenia

Witam

 

Jakie warunki musi spełnić Stowarzyszenie aby uzyskać u Państwa kartę debetową. Nadmienię, że posiadamy u Państwa konto bankowe.

Jakie dokumenty trzeba przygotować?

W jakim czasie otrzymalibyśmy taką kartę?

Klaudia
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
02-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 594 wyświetleń)

Re.: Karta debetowa dla stowarzyszenia

@Klaudia Wniosek o wydanie karty debetowej można wysłać za pomocą bankowości elektronicznej. Nie jest konieczne dostarczenie żadnych dodatkowych dokumentów. Koszt karty to 5zł miesięcznie (jeśli w danym miesiącu wykonają Państwo operacje bezgotówkowe kartę na łączną kwotę 300zł opłata nie pobierze się).
Karta wydawana jest w ciągu 3 dni roboczych, a następnie wysyłana pocztą na wskazany adres.

W tej sprawie można się z nami skontaktować pod numerem (32) 357 00 24 w dni robocze od 8:00 do 18:00 lub przez moduł Komunikacja w systemie INGBusinessOnLine.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
788
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 589 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Witam,
Nie rozumiem jak w takich nagłych przypadkach jak pieniądze na operację dziecka , bank nie proponuje szybkiego rozwiązania sprawy . W dniu dzisiejszym wpłaciłam 11 400zl . Pieniądze muszę wpłaci...

06-10-2024
Cele oszczędnościowe - cele wspólne

Posiadam pełnomocnika do konta oszczędnościowego. Gdy próbuje utworzyć cel oszczędnościowy zostaje przekierowany do procesu otwarcia wskazanego konta oszczędnościowego.

Czy jeżeli konto do którego mam ...

05-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy