Odpowiedz

Karta Kredytowa na raty

Witam ,

 

Mam pytanie i proszę o pomoc. Mam Karte Kredytowa z wykorzystanym limitem na 10 000 tys. która splacam co miesiac w kwocie minimalnej 500 zl mniej wiecej . Na chwile obecna mam do splaty jeszcze 9500. Prosze o informacje jak wyglada rozlozenie tego na raty maxymalne czyli 36 miesiecy. Wyczytalam ze do kwoty minimanej doliczana jest rata ? Czy w takim razie wyglada to tak ze place kwote minimalna np 500 zl + rate ?

Czy tylko rate i jak by to wygladalo w przypadku 9500 na 36 miesiecy?

Odpowiedz
0 Lajków
joasie6386
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
20-11-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 374 wyświetleń)

Re: Karta Kredytowa na raty

Samo wyliczenie zobaczysz po złożeniu wniosku o spłatę. 

 

Wysokość raty zobaczysz w ostatnim dniu cyklu rozliczeniowego. Od tego momentu masz 21 dni na spłatę rat (tak jak pozostałego zadłużenia na karcie kredytowej).

Ratę doliczamy do minimalnej kwoty spłaty. To oznacza, że jeżeli termin spłaty zadłużenia karty kredytowej przypada na 28 dnia danego miesiąca, to również w tym dniu najpóźniej powinieneś spłacić swoją ratę.

 

Szczegóły sprawdzisz tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-kredytowe/rozloz-na-raty

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 2 (2 305 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy