07-06-2020 09:57
Witam
Ma debet na koncie ustawiony na 2000 i mam blokady na rachunku z płatności kartą ponad 1500. Jak na załączniku nie pokazuje mi różnicy w pieniądzach na koncie A kwoty bez debetu. Czy to oznacza ze blokady na koncie są jakby debetem?
08-06-2020 13:19
Z załączonego przez Ciebie zdjęcia wynika, że nie wykorzystujesz obecnie kwoty przyznanego limitu. Różnica między saldem dostępnym a bieżącym może być spowodowana jakąś płatnością, która oczekuje na rozliczenie.
Jeżeli chciałbyś otrzymać więcej informacji w tej sprawie, najlepiej jak napiszesz do nas przez Moje ING. W tym miejscu nie mamy wglądu do danych naszych klientów więc nie mogę sprawdzić dokładnie Twojego konta.
Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce.
13-01-2026Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr
... 13-01-2026Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz
... 13-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |