Odpowiedz

Czy mam szansę na kartę kredytową?

Witam!

Zakończyłam właśnie staż i w związku z obowiązkiem zatrudnienia po nim mam umowę o pracę. Zatrudnienie narzucone prze urząd pracy ma trwać 1 rok, jednak pracodawca zaoferował pierwszą 3 miesięczną i kolejną na czas nieokreślony. Czy w związku z tym mam szansę na przyznanie karty kredytowej? 

Odpowiedz
0 Lajków
ZUzana
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-12-2017
Wiadomość 1 z 3 (3 930 wyświetleń)

Re.: Czy mam szansę na kartę kredytową?

Aby wnioskować o kartę kredytową, twoja umowa musi być na 12 miesięcy do przodu, 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (3 884 wyświetleń)

Re: Czy mam szansę na kartę kredytową?

ZUzana, tak jak pisze source, abyś mogła zawnioskować o kartę kredytową Twoja umowa powinna być podpisana w chwili obecnej z pracodawcą na min. 1 rok do przodu. Będziesz mogła złożyć wniosek od razu, gdy Twoja umowa przejdzie na czas nieokreślony. Ważne, że wymagamy dochodu w wysokości min. 800 zł netto. Jeśli Twoje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę wpłynie na konto w naszym banku od co najmniej 3 miesięcy, potwierdzimy go przelewami na rachunek.
Informacje o kartach kredytowych, które oferujemy znajdziesz tutaj.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1072
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (3 829 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy