27-05-2021 08:02
Dzień dobry.
Czy orientujecie się z której sieci bankomatów warto wypłacać gotówkę w Chorwacji - bez dodatkowych opłat?
Z tego co wyczytałem to różne sieci naliczają różne opłaty. W niektórych te opłaty są bardzo wysokie.
Michał
28-05-2021 08:06
@MichalR Jeśli chodzi o prowizję po naszej stronie, to akurat jest ona stała; 3% od kwoty wypłaty. Możesz jej uniknąć, jeśli aktywujesz Pakiet wypłaty gotówki. Co do prowizji samych operatorów tych urządzeń tam- to niestety, nie wiemy. Być może ktoś z użytkowników był niedawno i podzieli się wiedzą ![]()
28-05-2021 19:08
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo