Jak inwestować

Odpowiedz

notowania - aplikacja moblina

Cz., aktualnie mam konto w DB makler, ponieważ DB makler ma być wkrótce zlikwidowany mam zamiar otworzyć konto elastyczne w ING - z prowizja taką jak w DB 0,19 %. Mam pytanie - w ramach tego konta mam mieć dostęp do notowan w czasie rzeczywistym 1 najlepsza oferta, czy mozna bez opłat korzystac jednocześnie z notowań na komputerze i z notowan mobilnych ? Czy tez muszę wybrać jeden z tych wariantów lub zapłacić dodatkowo ?

Odpowiedz
0 Lajków
mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 1 z 6 (8 893 wyświetleń)

Re.: notowania - aplikacja moblina

Chodziło mi oczywiście o konto aktywne a nie elastyczne.
Odpowiedz
0 Lajków
mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 2 z 6 (8 808 wyświetleń)

Re: Re.: notowania - aplikacja moblina

Z notowań możesz jednocześnie korzystać w aplikacji mobilnej oraz przez przeglądarkę internetową. Przy 1 najlepszej ofercie kupna i sprzedaży nie pobieramy za to dodatkowej opłaty. Wyższe pakiety są już płatne zgodnie z tabelą opłat.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 3 z 6 (8 757 wyświetleń)

Re: Re.: notowania - aplikacja moblina

Oferta

Konto aktywne to 10zł na miesiąc, ale masz 0,19% bez warunku obrotu. Jeśli robisz większy obrót to co miesiąc automatycznie możesz mieć jeszcze niższą prowizję.

 

Notowania

Dostęp do 1 oferty masz w aplikacji na PC i mobilnej. W koncie Aktywnym masz jeszcze dostęp do zaawansowanej aplikacji Notowania 4Max - tutaj już możesz obserwować notowania na szersza skalę i stosować analizę techniczną.

Jak zrobisz obrót pow. 80tys zł w danym miesiącu to w kolejnym możesz mieć dostęp do 5 ofert za darmo.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 4 z 6 (8 747 wyświetleń)

Re: Re.: notowania - aplikacja moblina

Dziękuję za odpowiedź, chciałam jeszcze zapytać o kontrakty terminowe. Czy po otwarciu konta aktywnego mozliwy jest od razu obrót kontraktami, czy tez wymaga to dodatkowej weryfikacji lub odrębnej umowy.  Czytałam też w internecie, że w 2016 było wiele awarii systemu w kluczowych dla giełdy momentach, czy teraz sytuacja wygląda lepiej ? Trochę mnie to niepokoi, w DB miałam ok. 5 lat konto i w trakcie sesji nigdy nie było żadnej awarii.

Odpowiedz
0 Lajków
mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 5 z 6 (8 693 wyświetleń)

Re: Re.: notowania - aplikacja moblina

Jak otworzysz konto maklerskie to od razu masz dostęp do rynku kasowego. Kontrakty terminowe wymagają aneksowania umowy, ale zajmie Ci to chwilę, bo wszystko robisz w aplikacji na zasadzie dyspozycji internetowej. Możesz to zrobić od razu po otwarciu konta. Uruchomienie handlu pochodnymi to ok 1 dnia roboczego - czas weryfikacji numeru NKK w KDPW.

 

Co do awarii to Internet pisze różne rzeczy ;-). Nie mówię, że awarii nie mieliśmy i nie obiecam, że nie będzie. Cały czas systemy poprawiamy, modernizujemy itd.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 6 z 6 (8 629 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy