Jak inwestować

Odpowiedz

Udostępnienie funduszy inwestycyjnych

Witam,
Chciałbym zapytać, czy istnieje możliwość udostępnienia drugiej osobie dostępu do funduszy inwestycyjnych w taki sposób, aby zarówno właściwiej jak i osoba której zostały one udostępnione widziały je na swoich kontach? Chodzi mi o mechanizm podobny do pełnomocnictwa w kontach oszczędnościowych, gdzie każdy z pełnomocników może widzieć to konto np. w aplikacji mobilnej i dowolnie nim zarządzać. Niestety, nie znalazłem niczego takiego w systemie.
Z góry dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
pjankowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 634 wyświetleń)

Re: Udostępnienie funduszy inwestycyjnych

@pjankowski Pełnomocnika do rejestru możesz dodać:
•w naszym oddziale,
•notarialnie lub na piśmie poświadczonym notarialnie - takie pełnomocnictwo powinno w szczególności określać czynności do jakich został umocowany pełnomocnik.

 

Ważna informacja
Fundusz pokazujemy tylko właścicielowi lub współwłaścicielowi rejestru. Pełnomocnik nie widzi w swoim systemie rejestrów, do których jest upoważniony. Pełnomocnika możesz odwołać w oddziale banku.

 

Rejestr wspólny otworzysz tylko w naszym dowolnym oddziale.

 

Ważna informacja
Rejestr jest widoczny w Moim ING. Nie możesz zmienić rejestru indywidualnego na wspólny lub odwrotnie. Jeśli chcesz zmienić rejestr - musisz go zamknąć i otworzyć nowy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 569 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy