Jak inwestować

Odpowiedz

Sugestia - Makler w aplikacji mobilnej (chyba że opcja jest tak schowana że jej nie zlokalizowałem)

Proszę o rozważenie opcji dodania skrótu do rachunku maklerskiego w aplikacji mobilnej (osobiście używam systemu Android)


Jestem użytkownikiem ze zautomatyzowanymi transakcjami na to co mnie dotyczy (polecenia zapłaty) - co skutkowało 1 wejściem na tydzień-miesiąc

 

Stałem się jednak aktywnym użytkownikiem aplikacji ze względu na Rachunek maklerski (otrzymałem komunikat o byciu w 10% najbardziej aktywnych użytkowników aplikacji); i moim zdaniem konieczność wybrania konta (logowanie biometryczne), następnie rachunku maklerskiego (Giełda) i "Przejdź do maklera" jest czasochłonna, w szczególności gdy załadowanie kolejnych danych chwilę zajmuje.

 

Uważam że możliwość dodania skrótu "Makler" na ekranie głównym/logowania jest uzasadniona (ew. wydzielenie widgetu/aplikacji, która pozwoli na szybsze dotarcie do Maklera)

Odpowiedz
0 Lajków
mikavelli
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (428 wyświetleń)

Re.: Sugestia - Makler w aplikacji mobilnej (chyba że opcja jest tak schowana że jej nie zlokalizowa

Dziękuję za sugestię, przekażę ją do naszych specjalistów. Tymczasem proponuję spróbować innego sposobu wejścia do modułu Makler: po zalogowaniu do Moje ING można kliknąć w ikonę ludzika a później w opcję Osobiste. Wówczas pojawi się opcja wyboru Maklera i w ten sposób można szybko przejść do swojego konta maklerskiego. 

KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
51
9
12-06-2020
Wiadomość 2 z 2 (298 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy