Jak inwestować

Odpowiedz

Sugestia - Makler w aplikacji mobilnej (chyba że opcja jest tak schowana że jej nie zlokalizowałem)

Proszę o rozważenie opcji dodania skrótu do rachunku maklerskiego w aplikacji mobilnej (osobiście używam systemu Android)


Jestem użytkownikiem ze zautomatyzowanymi transakcjami na to co mnie dotyczy (polecenia zapłaty) - co skutkowało 1 wejściem na tydzień-miesiąc

 

Stałem się jednak aktywnym użytkownikiem aplikacji ze względu na Rachunek maklerski (otrzymałem komunikat o byciu w 10% najbardziej aktywnych użytkowników aplikacji); i moim zdaniem konieczność wybrania konta (logowanie biometryczne), następnie rachunku maklerskiego (Giełda) i "Przejdź do maklera" jest czasochłonna, w szczególności gdy załadowanie kolejnych danych chwilę zajmuje.

 

Uważam że możliwość dodania skrótu "Makler" na ekranie głównym/logowania jest uzasadniona (ew. wydzielenie widgetu/aplikacji, która pozwoli na szybsze dotarcie do Maklera)

Odpowiedz
0 Lajków
mikavelli
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 948 wyświetleń)

Re.: Sugestia - Makler w aplikacji mobilnej (chyba że opcja jest tak schowana że jej nie zlokalizowa

Dziękuję za sugestię, przekażę ją do naszych specjalistów. Tymczasem proponuję spróbować innego sposobu wejścia do modułu Makler: po zalogowaniu do Moje ING można kliknąć w ikonę ludzika a później w opcję Osobiste. Wówczas pojawi się opcja wyboru Maklera i w ten sposób można szybko przejść do swojego konta maklerskiego. 

KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
55
11
12-06-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 818 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Re: Re.: Problem z logowaniem (menedżer haseł)

a jakim cudem AutoTypeSplitter odpaliłeś na Linux'ie ? Przeciez wtyczki z KeePass nie działaja w XC no chyba ze uzywasz natywnego KeePass z Mono ???

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy