Jak inwestować

Odpowiedz

Sugestia - Makler w aplikacji mobilnej (chyba że opcja jest tak schowana że jej nie zlokalizowałem)

Proszę o rozważenie opcji dodania skrótu do rachunku maklerskiego w aplikacji mobilnej (osobiście używam systemu Android)


Jestem użytkownikiem ze zautomatyzowanymi transakcjami na to co mnie dotyczy (polecenia zapłaty) - co skutkowało 1 wejściem na tydzień-miesiąc

 

Stałem się jednak aktywnym użytkownikiem aplikacji ze względu na Rachunek maklerski (otrzymałem komunikat o byciu w 10% najbardziej aktywnych użytkowników aplikacji); i moim zdaniem konieczność wybrania konta (logowanie biometryczne), następnie rachunku maklerskiego (Giełda) i "Przejdź do maklera" jest czasochłonna, w szczególności gdy załadowanie kolejnych danych chwilę zajmuje.

 

Uważam że możliwość dodania skrótu "Makler" na ekranie głównym/logowania jest uzasadniona (ew. wydzielenie widgetu/aplikacji, która pozwoli na szybsze dotarcie do Maklera)

Odpowiedz
0 Lajków
mikavelli
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 032 wyświetleń)

Re.: Sugestia - Makler w aplikacji mobilnej (chyba że opcja jest tak schowana że jej nie zlokalizowa

Dziękuję za sugestię, przekażę ją do naszych specjalistów. Tymczasem proponuję spróbować innego sposobu wejścia do modułu Makler: po zalogowaniu do Moje ING można kliknąć w ikonę ludzika a później w opcję Osobiste. Wówczas pojawi się opcja wyboru Maklera i w ten sposób można szybko przejść do swojego konta maklerskiego. 

KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 902 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy