Jak inwestować

Odpowiedz

STOP LOSS - ogromna prowizja?

Witam

 

Mam pewien problem bo gdzieś przy liczeniu znikają mi pieniądze i boje się wysłać zlecenie.

 

Powiedzmy że aktualnie posiadam 30 papierów na kursie 30 zł co daje 900 zł

Jak chce ustawić sprzedaż na kursie 28.5 to oblicza mi dobrą wartość końcową 855 - 3 zł prowizji co jest ok.

Jednak takie zlecenie mnie nie interesuje bo jak wystawie teraz zlecenie sprzedaży z limitem 28.5 to pójdzie ono za 30 zł.

 

Potrzebuje więc stop lossa. Jak ustawie go na 28.5 to wartość mojego zlecenia to 772,16 - 3 zł prowizji

Co się zatem dzieje z 82,84 zł ?

 

Odpowiedz
0 Lajków
frenklin
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-06-2020
Wiadomość 1 z 3 (4 252 wyświetleń)

Re.: STOP LOSS - ogromna prowizja?

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (4 157 wyświetleń)

Re.: STOP LOSS - ogromna prowizja?

Tak jak Darek napisał, ale też zamieszczam komentarz od naszych maklerów Emotikon: Szczęśliwy

„W przypadku zlecenia sprzedaży stop loss nasz system szacuje wartość zlecenia na kwotę ok. 10% niższą od limitu aktywacji. Faktyczna wartość realizacji zlecenia będzie zależała od ceny, po której nastąpi sprzedaż akcji.”
---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (4 150 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy