10-09-2019 21:11
11-09-2019 07:23
Nie, pobieramy prowizję tylko jak jest realizacja.
Złożyłeś zlecenie i dalej:
- wygasło - nie pobieramy,
- anulowałeś - nie pobieramy,
- odrzucone - nie pobieramy,
- zrealizowane - pobieramy,
- zrealizowane w części - pobieramy tylko za zrealizowaną część.
Możesz zlecenie modyfikować w trakcie jak jest na giełdzie i czeka np. przedłużać ważność, zmieniać cenę, liczbę - dopóki nie będzie realizacji prowizji nie pobierzemy.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |