10-09-2019 21:11
11-09-2019 07:23
Nie, pobieramy prowizję tylko jak jest realizacja.
Złożyłeś zlecenie i dalej:
- wygasło - nie pobieramy,
- anulowałeś - nie pobieramy,
- odrzucone - nie pobieramy,
- zrealizowane - pobieramy,
- zrealizowane w części - pobieramy tylko za zrealizowaną część.
Możesz zlecenie modyfikować w trakcie jak jest na giełdzie i czeka np. przedłużać ważność, zmieniać cenę, liczbę - dopóki nie będzie realizacji prowizji nie pobierzemy.
Kolejny raz będę pytał o powiadomienia: czy w aplikacji banku dbającego, podobno, o bezpieczeństwo, nie można uzupełnić powiadomień o szczegóły transakcji? Mam kilka kart na koncie: swoje, dziecka i n
... 09-06-2026Tutaj nie widzimy Twojej bankowości. Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy to.
08-06-2026Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
08-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |