Jak inwestować

Odpowiedz

Pomoc z oprogramowaniem Notowania4max

Dzień dobry,

 

proszę o informację w jaki sposób można uzyskać pomoc techniczną dotyczącą oprogramowania Notowania4Max. Program działa wadliwie, np. gdy daję polecenie wyswietlenia wskaźnika RSI nic się nie dzieje (tak jak gdybym w ogóle nie kliknęła na ten wskaźnik) albo wyświetla się nowy panel, ale całkiem pusty (bez naniesionych wartości). Przy poleceniu nałozenia na wykres SMA 50 czy SMA200 rysują sie dziwne krzywe, z zakresami zupełnie od czapy, np. SMA200 jest zdecydowanie krótsza od SMA50. To powoduje, ze program jest bezwartosciowy, bo nie pozwala na posługiwanie się nawet najbardziej podstawowymi wskaźnikami. Najpierw pomyslałam, ze moze robię coś nie tak, no ale tam nie ma czego zepsućEmotikon: Mrugający

 

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
pasikonik75
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-05-2020
Wiadomość 1 z 4 (1 834 wyświetleń)

Re.: Pomoc z oprogramowaniem Notowania4max

Zadzwoń proszę na naszą infolinię maklerską. Najlepiej będzie jak jednocześnie porozmawiasz z maklerem i będziesz mieć uruchomioną aplikację. Trudno będzie to zwięźle opisać na forum.
Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (1 789 wyświetleń)

Re.: Pomoc z oprogramowaniem Notowania4max

Ok, dzięki, spróbuję, aczkolwiek nie wiem czy makler jest tu właściwą osobą, czy nie powinien to byc raczej ktoś bardziej "techniczny".

Odpowiedz
0 Lajków
pasikonik75
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-05-2020
Wiadomość 3 z 4 (1 786 wyświetleń)

Re.: Pomoc z oprogramowaniem Notowania4max

Nie martw się o naszych maklerów. Ogarniają dużo tematów zarówno finansowych jak i aplikacyjnych :-). Notowania4max też :-).

 

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (1 784 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy