Jak inwestować

Odpowiedz

Pomoc z oprogramowaniem Notowania4max

Dzień dobry,

 

proszę o informację w jaki sposób można uzyskać pomoc techniczną dotyczącą oprogramowania Notowania4Max. Program działa wadliwie, np. gdy daję polecenie wyswietlenia wskaźnika RSI nic się nie dzieje (tak jak gdybym w ogóle nie kliknęła na ten wskaźnik) albo wyświetla się nowy panel, ale całkiem pusty (bez naniesionych wartości). Przy poleceniu nałozenia na wykres SMA 50 czy SMA200 rysują sie dziwne krzywe, z zakresami zupełnie od czapy, np. SMA200 jest zdecydowanie krótsza od SMA50. To powoduje, ze program jest bezwartosciowy, bo nie pozwala na posługiwanie się nawet najbardziej podstawowymi wskaźnikami. Najpierw pomyslałam, ze moze robię coś nie tak, no ale tam nie ma czego zepsućEmotikon: Mrugający

 

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
pasikonik75
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-05-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 196 wyświetleń)

Re.: Pomoc z oprogramowaniem Notowania4max

Zadzwoń proszę na naszą infolinię maklerską. Najlepiej będzie jak jednocześnie porozmawiasz z maklerem i będziesz mieć uruchomioną aplikację. Trudno będzie to zwięźle opisać na forum.
Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 151 wyświetleń)

Re.: Pomoc z oprogramowaniem Notowania4max

Ok, dzięki, spróbuję, aczkolwiek nie wiem czy makler jest tu właściwą osobą, czy nie powinien to byc raczej ktoś bardziej "techniczny".

Odpowiedz
0 Lajków
pasikonik75
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-05-2020
Wiadomość 3 z 4 (3 148 wyświetleń)

Re.: Pomoc z oprogramowaniem Notowania4max

Nie martw się o naszych maklerów. Ogarniają dużo tematów zarówno finansowych jak i aplikacyjnych :-). Notowania4max też :-).

 

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 146 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Tragiczna jakość obsługi

To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty.
Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...

13-06-2026
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Ale i tak nic z nimi nie zrobicie Emotikon: Szczęśliwy

13-06-2026
Re.: Tragiczna jakość obsługi

Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...

13-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy