Odpowiedz

certyfikaty turbo a pit

 jak kupujemy certyfikaty turbo  to dostajemy pit 8c , czy potem aby go rozliczyć to wystarczy jak przyjdzie na to czas zalogowac sie na podatki gov (przez profil zaufany przez bank) i podstawi nam rozliczenie (tak jak podstawia nam rozliczenie jak ktos rozlicza sie z umowy o prace i widzi sie ile jest nadplaty albo niedoplaty?) czy tez to jakos samemu trzeba wyliczyc ???? czy trzeba wtedy 2 pity składać (jak ktos ma umowe o prace+ grał na certyfikatach turbo i powiedzmy zyskał coś)? 

 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
88
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 891 wyświetleń)

Re.: certyfikaty turbo a pit

Niezależnie jakie instrumenty finansowe kupujesz na giełdzie rozliczasz się sam, na odrębnym formularzu. Przychodów z giełdy nie łączysz z innymi przychodami.

 

Polecam poczytać ten wątek: https://spolecznosc.ing.pl/-/Jak-inwestowa%C4%87/Gie%C5%82da-PIT-38/td-p/13284 i ten: https://spolecznosc.ing.pl/-/Jak-inwestowa%C4%87/PIT-8C-z-inwestycji-gie%C5%82dowych/td-p/22312

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 857 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Podział wypłat w ramach transz

Podział transz jest ustalany przy samej umowie. Później nie ma możliwości ich dalszego dzielenia. Najlepiej uzgadniać to już z doradcą kredytowym, z którym będziesz składać wniosek.

24-04-2026
Re: problem z zalozeniem konta

Proszę, spróbuj odinstalować i pobrać naszą aplikację na nowo. Daj znać, czy pomogło. 
 

24-04-2026
Podział wypłat w ramach transz

Czy ING pozwala na dzielenie wypłat w ramach transz podczas budowy domu?

Przykład:

bank proponuje mi dwie transze:

I transza: 600 000 zł

II transza: 300 000 zł

Czy po uruchomieniu I transzy mogę wypłacać n...

24-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy