Odpowiedz

Re.: Orlen w portfelu

Dziękuję za odpowiedź, wielka szkoda...
Proszę rozważyć na przyszłość Emotikon: Szczęśliwy
Ciekawy2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
26-06-2021
Wiadomość 11 z 24 (14 436 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Witam, czy coś się zmieniło w przedmiotowej kwestii, czy jest bramę pod uwagę uczestnictwo w programie moje akcje PZU? Naprawdę wielka szkoda że ING nie uczestniczy w tych programach...
Odpowiedz
0 Lajków
Ciekawy2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
26-06-2021
Wiadomość 12 z 24 (13 349 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Nadal nie planujemy uczestniczyć w tego typu programach.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
95
20
15-06-2020
Wiadomość 13 z 24 (13 305 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Czy jest jakaś szansa na dołączenie w 2024 roku ? Kiedy już prawie wszystkie inne biura dołączyły... przez taka politykę musimy zakladac konta maklerskie w innych bankach....
Odpowiedz
0 Lajków
Ciekawy2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
26-06-2021
Wiadomość 14 z 24 (10 614 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Aktualnie nie planujemy zmian w tym zakresie.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
95
20
15-06-2020
Wiadomość 15 z 24 (10 577 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Wielka szkoda. Panie Pawle, czy to są dodatkowe obciążenia dla biura maklerskiego ?
Ciekawy2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
26-06-2021
Wiadomość 16 z 24 (10 562 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Jest to decyzja biznesowa biura maklerskiego. Nie mamy w planach przystąpienia do tego programu.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
95
20
15-06-2020
Wiadomość 17 z 24 (10 514 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Pewnie wszystko nadal bez zmian ale mimo wszystko wolę podbić temat może akurat coś nowego się szykuje. Zainteresowanych nie brakuje
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
9
11-08-2021
Wiadomość 18 z 24 (7 621 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Na chwilę obecną nie uczestniczymy w tym programie .

ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
32
6
18-06-2020
Wiadomość 19 z 24 (7 592 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
9
11-08-2021
Wiadomość 20 z 24 (7 563 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te

...

12-06-2026
Re: Kredyt hipoteczny - absurdalne decyzje analityka

Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona

...

12-06-2026
Tragiczna jakość obsługi

Po zobaczeniu reklam rachunku osobistego oraz oprocentowania rachunku oszczędnościowego usiłowałem zostać klientem banku.
Jakie było moje zdumienie kiedy próby zdalnego założenia nie przyniosły rezulta...

12-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy