Odpowiedz

Re.: Orlen w portfelu

Dziękuję za odpowiedź, wielka szkoda...
Proszę rozważyć na przyszłość Emotikon: Szczęśliwy
Ciekawy2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
26-06-2021
Wiadomość 11 z 24 (14 529 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Witam, czy coś się zmieniło w przedmiotowej kwestii, czy jest bramę pod uwagę uczestnictwo w programie moje akcje PZU? Naprawdę wielka szkoda że ING nie uczestniczy w tych programach...
Odpowiedz
0 Lajków
Ciekawy2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
26-06-2021
Wiadomość 12 z 24 (13 442 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Nadal nie planujemy uczestniczyć w tego typu programach.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
95
20
15-06-2020
Wiadomość 13 z 24 (13 398 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Czy jest jakaś szansa na dołączenie w 2024 roku ? Kiedy już prawie wszystkie inne biura dołączyły... przez taka politykę musimy zakladac konta maklerskie w innych bankach....
Odpowiedz
0 Lajków
Ciekawy2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
26-06-2021
Wiadomość 14 z 24 (10 707 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Aktualnie nie planujemy zmian w tym zakresie.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
95
20
15-06-2020
Wiadomość 15 z 24 (10 670 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Wielka szkoda. Panie Pawle, czy to są dodatkowe obciążenia dla biura maklerskiego ?
Ciekawy2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
26-06-2021
Wiadomość 16 z 24 (10 655 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Jest to decyzja biznesowa biura maklerskiego. Nie mamy w planach przystąpienia do tego programu.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
95
20
15-06-2020
Wiadomość 17 z 24 (10 607 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Pewnie wszystko nadal bez zmian ale mimo wszystko wolę podbić temat może akurat coś nowego się szykuje. Zainteresowanych nie brakuje
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
9
11-08-2021
Wiadomość 18 z 24 (7 714 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Na chwilę obecną nie uczestniczymy w tym programie .

ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
32
6
18-06-2020
Wiadomość 19 z 24 (7 685 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
9
11-08-2021
Wiadomość 20 z 24 (7 656 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy