Odpowiedz

Orlen w portfelu

Czy ING ma w planach dołączenie do programu Orlen w portfelu?

https://www.orlen.pl/PL/RelacjeInwestorskie/OrlenWPortfelu/Strony/default.aspx

 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 24 (41 523 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Analizowaliśmy przystąpienie do programu i nie planujemy w niego wchodzić.

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 24 (41 489 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Szkoda Emotikon: Smutny

Może bym kupił.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 24 (41 456 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Dzień dobry Panie Darku,

czy można wiedzieć dlaczego nie planujecie? Czy jest możliwa zmiana tej decyzji w przyszłości?

Pozdrawiam

Racibor
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
28-04-2020
Wiadomość 4 z 24 (38 734 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Nie będziemy wchodzić w ten program. Analizowaliśmy program i taką podjęliśmy decyzję biznesową. Więcej nie mogę napisać.

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 5 z 24 (38 715 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Oczywiście bank pewnie nie ma na tym zysku, tylko akcjonariusz więc olewka, podobnie z Garmin Pay itd.

Chyba, że są inne powody czemu bank nie zamierza przystąpić do tego programu to chętnie je usłyszę.

Persona
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
9
08-05-2020
Wiadomość 6 z 24 (38 221 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Od ostatniej odpowiedzi trochę czasu minęło, czy BM dalej podtrzymuje decyzję o 'nie wchodzeniu w ten program'?

zw82
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
04-01-2021
Wiadomość 7 z 24 (35 143 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Tak, podtrzymujemy naszą decyzję. Nie będziemy uczestniczyć w tego typu programach.

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 8 z 24 (35 121 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Czy rozważają Państwo aktualizacje polityki i dolaczenie do akcji Orlen w Portfelu? Dużo innych konkurencyjnych Banków / biur maklerskich dołącza i przyznam , że ING jest tutaj w tyle...
Ciekawy2021
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
5
26-06-2021
Wiadomość 9 z 24 (31 426 wyświetleń)

Re.: Orlen w portfelu

Nic się w tej kwestii nie zmieniło. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 10 z 24 (31 337 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy