Jak inwestować

Odpowiedz

Nowa prowizja od zleceń kupna / sprzedaży akcji.

Czy ktoś może mnie oświecić w temacie od kiedy obowiązuje nowa (podwyższona) prowizja dla zleceń kupna / sprzedaży? Bo chyba coś przeoczyłem.

Odpowiedz
0 Lajków
3_GRUDNIA_2020
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
38
2
03-12-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 568 wyświetleń)

Re.: Nowa prowizja od zleceń kupna / sprzedaży akcji.

Handel za 0 zł obowiązywał do końca 2020 roku. Obecnie obowiązują standardowe stawki wynikające z Tabeli Opłat i Prowizji. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 564 wyświetleń)

Re.: Nowa prowizja od zleceń kupna / sprzedaży akcji.

Mam pytanie, kupiłam akcje PKOBP, zakup był dokonywany raz 50 akcji i drugi raz dokupiłam 50 następnych.
Wg tabeli opłat prowizja za zlecenie kupna miała wynosić 3 zł na koncie elastycznym, jednak prowizja naliczona za zakup jest i wiele wyższa

Akcje za 1655,00 PLN prowizja 4,97
Akcje za 1645,00 PLN prowizja 4,94

 

Proszę o wyjaśnienie. Dziękuje.

Odpowiedz
0 Lajków
Avalancha
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-01-2021
Wiadomość 3 z 4 (4 473 wyświetleń)

Re.: Nowa prowizja od zleceń kupna / sprzedaży akcji.

3 zł to prowizja minimalna.

 

Prowizja od zleceń przez internet

0,30%
(min. 3 zł)

 

Jeśli % od wartości zlecenia jest niższy niż 3 zł, płacisz 3 zł (np. 100 zł * 0,3% = 0,3 zł = 3 zł prowizji)

Jeśli % od watości zlecenia jest wyższy niż 3 zł, płacisz kwotę wyższą (np. 1645 zł * 0,3% = 4,94 zł)

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 443 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Przesłaliśmy prośbę o pilne zajęcie się Twoją reklamację.

06-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

06-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy