Odpowiedz

Konto "Makler"

[ Edytowane ]

Totalna porazka i lekcewazenie inwestorow ,nawet kontakty z bankiem nie są dostepne ,nikt nic niewie kiedy bedzie dostep mi od tygodnia brak dostepu ,zadnego zlecenia nie moge złozyc ,Uciekam z tego przekletego banku ,nawet nipotrafia sie skontaktowac z inwestorami i przeprosic od tygodnia ,.buta i arogancja .lecewazenie klijetow .to nie bank to masakra i straty finasowe,Z pozdrowieniami dla zarzadu banku ...

Odpowiedz
0 Lajków
leskiz1570
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-08-2016
Wiadomość 1 z 9 (11 995 wyświetleń)

Re.: Konto "Makler"

Przepraszamy za utrudnienia, które dzisiaj występowały z dostępem do modułu Makler. Teraz moduł działa. Jeżeli nadal pojawia się u Ciebie kłopot z logowaniem to prosimy, wyślij do nas wiadomość przez bankowość internetową. Sprawdzimy to.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 9 (11 955 wyświetleń)

Re.: Konto "Makler"

Mam zamiar przenieść konto maklerskie z Deutsche Bank (niestety likwidują biuro maklerskie - konto prawdziwa rewelacja) mam troche obaw związanych z ING. Często czytam na forach o zawieszaniu się systemu, o niemożliwości składania zleceń przez kilka dni. W DB nie zdarzyło się cos takiego przez 5 lat.  Mam tez pytanie odnośnie dostępu do Max 4: dostęp jest możliwy dla konta maklerskiego aktywnego, rozumiem że jak mam obrót miesięczny min. 10 tys. to ok., ale co z max 4 jeżeli na przykład w jednym miesiącu nie mam takiego obrotu, czy dostęp zostaje odłączony, i co w następnym miesiącu jeżeli obrót mam np. 30 tys.  Jakie są wogóle skutki jeżeli np. przez 3 miesiące nie mam obrotu na koncie ? Jak jest z zasilaniem konta maklerskiego, czy jest możliwość pobrania pieniędzy z konta zł w ING  i natychmiastowe składanie zleceń ?

Odpowiedz
0 Lajków
mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 3 z 9 (10 744 wyświetleń)

Re.: Konto "Makler"

Twoje obawy związane z kontem Makler w ING są w pełni uzasadnione. 

A jak zapoznasz się z nowym interfejsem graficznym to do obaw dojdzie wiedza, że nie jest dobrze.

Odpowiedz
0 Lajków
mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 4 z 9 (10 731 wyświetleń)

Re.: Konto "Makler"

Takie kilkudniowe braki możliwości składania zleceń nigdy nie miały miejsca. 

Co do samego N4MAX przy korzystaniu z wariantu Aktywnego nie traci się do niego dostępu w przypadku braku określonego obrotu. Jednak ciągle ponosi się opłatę 10 zł/miesięcznie. Jedynym skutkiem braku obrotu w danym miesiącu jest wyłączenie dostępu do pakietu notowań. Jednak to zawsze można przywrócić w ustawieniach swojego konta. 

Przelewy w ramach ING są realizowane on-line, więc można zasilić konto maklerskie i od razu składać zlecenia. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 5 z 9 (10 725 wyświetleń)

Re.: Konto "Makler"

O braku mozliwości składania zleceń przez kilka dni dowiedziałam się z tego forum, byc może był to przypadek dot. jednego klienta i jego sytuacji, jeżeli tak to przepraszam za wprowadzanie w błąd. Nie bardzo rozumiem, w przypadku braku obrotu 10 tys. zostana wyłączone notowania w czaise rzeczywistym i ja mogę je przywrócić w ustawieniach mojego konta ? Czy w związku z tym poniosę jakieś koszty i czy włączenie następuje natychmiast. Przepraszam za te drobiazgowe pytania, ale w Deutsche Bank wszystko jest tak proste i przejrzyste, że tera troszkę się gubię.

Odpowiedz
0 Lajków
mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 6 z 9 (10 711 wyświetleń)

Re.: Konto "Makler"

Jeżeli w ostatnim miesiącu nie było żadnego obrotu (nie jest tu warunkiem obrót 10 000 zł), to pierwszego dnia następnego miesiąca wyłączany jest dostęp do notowań rzeczywistych. Ponowne włączenie notowań możliwe jest bezpłatnie przez Moje ING. W załączeniu ścieżka poprzez jaką można to zrobić.

 

 

Nie mamy nigdzie warunku obrotu 10 000 zł. Informacja podana tutaj: http://www.ingbank.pl/indywidualni/inwestycje/inwestycje-gieldowe wskazuje jedynie orientacyjny poziom od którego opłaca się ponoszenie 10 zł opłaty za konto Aktywne. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 7 z 9 (10 699 wyświetleń)

Re.: Konto "Makler"

Dziękuję za szybką odpowiedź, po zapoznaniu się z warunkami w innych biurach, myślę że ING w moim przypadku to będzie dobry wybór.

Odpowiedz
0 Lajków
mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 8 z 9 (10 684 wyświetleń)

Re.: Konto "Makler"

Jakby pojawiły się kolejne pytania, proszę pisać. I życzę powodzenia w inwestycjach Emotikon: Szczęśliwy
---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 9 z 9 (10 680 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy