Jak inwestować

Odpowiedz

Jednostkowe Prawo Poboru - jak zrealizować?

Posiadam jedna akcje PrefaGroup. Zgodnie z ostatnią uchwała posiadam PP:
"8.Na każdą akcję Spółki posiadaną na koniec dnia prawa poboru, akcjonariuszowi przysługiwać będzie jedno prawo poboru uprawniające do objęcia 3 (trzy) akcje serii C."

W moim portfelu ukazało się PFG-JPP (1 szt.)

Z tego co się orientowałam teraz powinnam złożyć wniosek o kupno nowych akcji. Czy w aplikacji ING można tego dokonać czy tylko telefonicznie? W aplikacji w zakładce wnioski - zapis na akcje z prawami poboru nie widzę instrumentu dot PrefaGroup, albo że to w innym miejscu sie składa... To moje pierwsze zetknięcie z PP jak widać 😅
Odpowiedz
0 Lajków
AG6466
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-01-2022
Wiadomość 1 z 4 (3 925 wyświetleń)

Re.: Jednostkowe Prawo Poboru - jak zrealizować?

Dyspozycje zapisu na akcje nowej emisji możesz złożyć właśnie we wnioskach na które patrzyłaś. Będziemy je przyjmować w okresie ustalonym przez Emitenta. Zapisy ruszą 26 stycznia i wówczas we wnioskach pojawi się instrument oznaczony kodem PL71MDA00034.

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 2 z 4 (3 919 wyświetleń)

Re.: Jednostkowe Prawo Poboru - jak zrealizować?

Dziękuję! A skąd można wziąć oznaczenie instrumentu? Bo w komunikatach od PrefaGroup nic nie znalazłam
Odpowiedz
0 Lajków
AG6466
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-01-2022
Wiadomość 3 z 4 (3 909 wyświetleń)

Re.: Jednostkowe Prawo Poboru - jak zrealizować?

Jeżeli pobierzesz stan konta do wydruku to znajdziesz tam oznaczenia ISIN kodów.

KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 4 z 4 (3 899 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy