Jak inwestować

Odpowiedz

Jednostkowe Prawo Poboru - jak zrealizować?

Posiadam jedna akcje PrefaGroup. Zgodnie z ostatnią uchwała posiadam PP:
"8.Na każdą akcję Spółki posiadaną na koniec dnia prawa poboru, akcjonariuszowi przysługiwać będzie jedno prawo poboru uprawniające do objęcia 3 (trzy) akcje serii C."

W moim portfelu ukazało się PFG-JPP (1 szt.)

Z tego co się orientowałam teraz powinnam złożyć wniosek o kupno nowych akcji. Czy w aplikacji ING można tego dokonać czy tylko telefonicznie? W aplikacji w zakładce wnioski - zapis na akcje z prawami poboru nie widzę instrumentu dot PrefaGroup, albo że to w innym miejscu sie składa... To moje pierwsze zetknięcie z PP jak widać 😅
Odpowiedz
0 Lajków
AG6466
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-01-2022
Wiadomość 1 z 4 (3 966 wyświetleń)

Re.: Jednostkowe Prawo Poboru - jak zrealizować?

Dyspozycje zapisu na akcje nowej emisji możesz złożyć właśnie we wnioskach na które patrzyłaś. Będziemy je przyjmować w okresie ustalonym przez Emitenta. Zapisy ruszą 26 stycznia i wówczas we wnioskach pojawi się instrument oznaczony kodem PL71MDA00034.

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 2 z 4 (3 960 wyświetleń)

Re.: Jednostkowe Prawo Poboru - jak zrealizować?

Dziękuję! A skąd można wziąć oznaczenie instrumentu? Bo w komunikatach od PrefaGroup nic nie znalazłam
Odpowiedz
0 Lajków
AG6466
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-01-2022
Wiadomość 3 z 4 (3 950 wyświetleń)

Re.: Jednostkowe Prawo Poboru - jak zrealizować?

Jeżeli pobierzesz stan konta do wydruku to znajdziesz tam oznaczenia ISIN kodów.

KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 4 z 4 (3 940 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy