Jak inwestować

Odpowiedz

Jak zabezpieczyć kontrakt terminowy - pozycja krótka

Witam mam kłopot z ustawieniem zabezpieczenia przed utratą zysku, pogłębieniem straty.

 

Posiadam pozycję krótką na FW20HXXXXX w liście posiadanych papierów mam:

 

FW20HXXXXX

ilość: -1

cena: 2020zł

aktualny kurs: 2000zł

 

i teraz chciałbym zabezpieczyć tą pozycję powiedzmy na pułapie 2010zł po osiągnięciu którego pozycja zostanie zamknięta.

Rozumiem ze klikam "Sprzedaj" i jaki typ zlecenia powinienem wybrać, jaką ilość podać?

 

Jak wygląda odpowiednik Take profit dla kontraktów?

Jeśli chciałbym taki kontrakt zamknąć to tez w sumie jak? Bo mam wrażenie że klikając na kontrakcie sprzedaj z typem zlecenia PKC to nie zamknę obecnego kontraktu tylko dokupię kolejny.

Odpowiedz
0 Lajków
FremeN
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-04-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 299 wyświetleń)

Re.: Jak zabezpieczyć kontrakt terminowy - pozycja krótka

Jeżeli aktualnie posiadasz otwartą pozycję krótką na kontrakcie terminowym to zamknięcie takiej pozycji będzie przez zlecenie kupna.

Składając zlecenie sprzedaży przy otwartej pozycji krótkiej, otworzysz kolejną pozycję krótką.

Proszę, doprecyzuj pytanie - masz na myśli wystawienie zwykłego zlecenie zamykającego Twoją krótką pozycję czy zlecenie typu STOP (STOPLOSS lub STOPLIMIT)?

Możesz też przedzwonić na nasza infolinię nr 32 357 00 32 lub 801 127 301 (infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00).

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 2 z 2 (2 282 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy